Ważne linki

Aktualności

TravelGroup sp. z o.o.
43-309 Bielsko-Biała ul. Kalinowa 1/1
tel. +48 (33) 482 40 10
fax: +48 (33) 816 10 42
infolinia: 0 801 62 62 84
www: www.travelplan.pl
e-mail: biuro@travelplan.pl

Transport


  • Dojazd własny
    - przy dojeździe własnym należy pamiętać, że podróż, która odbywamy do miejsca wypoczynku odbywa się na ryzyko klienta i biur podróży nie odpowiada za niedogodności i utrudnienia wynikające w dotarciu do obiektu noclegowego. Należy pamiętać, że podróż samochodem wymaga przygotowań pod względem stanu technicznego pojazdu, ale również wykupienie odpowiednich opłat drogowych i autostradowych, opłatę za parking w obiekcie noclegowym. W przypadku dojazdu pociągiem należy uwzględnić dodatkowe koszty związane z opłatą za taksówkę do obiektu noclegowego. Należy pamiętać, że nie wszystkie obiekty posiadają recepcję czynną 24 godziny i należy się wstawić przy zakwaterowaniu (check-in) o odpowiedniej porze ustalonej z opiekunem, który zajmuje się obsługą rezerwacji.
  • Dojazd autokarem
    - przy dojeździe autokarem należy w szczególności zwrócić uwagę, czy miejsce wsiadania - miasto będzie realizowane, a jeśli nie, to w jaki sposób należy dotrzeć na najbliższe miejsce zbiórki. Przejazd autokarem odbywa się luksusowym autokarem turystycznym, z klimatyzacją i innymi udogodnieniami. Należy pamiętać, że na miejscu zbiórki należy wstawić się przynajmniej kilkanaście minut przed ustalona godziną odjazdu w cenniku oferty turystycznej. W autokarze do dyspozycji klienta pozostaje pilot, który w szczególności przydziela miejsce oraz informuje o przerwach, atrakcjach i poszczególnych punktach programu turystycznego, który realizuje zgodnie z ofertą. Należy pamiętać, że przejazd autokarem nie jest dobrym rozwiązaniem dla dzieci do 6 lat.
  • Dojazd samolotem
    - transport lotniczy, stanowi największą ilość turystów, którą obsługują biura podróży. Często produkty turystyczne można zakupić bez opłaty lotniskowej, wówczas należy uwzględnić w budżecie wycieczki pokrycie opłaty lotniskowej. Należy zapytać się przy zakupie wycieczki, czy wycieczka odbywa się lotem czarterowym czy też liniowym. Loty czarterowe mogą być znacznie opóźnione. Dzieci do 2 lat na kolanach rodzica podróżują samolotem bezpłatnie. Należy pamiętać o bagażu, że na pokład samolotu można wnieść maksymalnie 5 kg, a bagaż główny nie może przekraczać ponad 20 kilogramów. W ramach przelotu samolotem realizowany jest transfer do hotelu, a po zakończeniu pobytu transfer z hotelu na lotnisko. Usługa ta zwykle wliczona jest w cenę.
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.