Ważne linki

Aktualności

TravelGroup sp. z o.o.
43-309 Bielsko-Biała ul. Kalinowa 1/1
tel. +48 (33) 482 40 10
fax: +48 (33) 816 10 42
infolinia: 0 801 62 62 84
www: www.travelplan.pl
e-mail: biuro@travelplan.pl

O nas


24italia.com
- markowy i tematyczny serwis turystyczny, którego celem jest promocja Włoch - kraju, który Polacy pokochali już bardzo dawno. Włochy stanowią cel młodego i starszego pokolenia - nie tylko jako Polaka pielgrzyma, ale również turysty szukającego przygody i wczasowicza, który odkrywa nowe możliwości na wakacje. Serwis powstał w 2009 roku z nakładów systemu rezerwacji SART (System Automatycznej Rezerwacji Turystycznej).

Sartweb.pl
- spółka będąca właścicielem serwisu i podmiotem obsługującym serwis turystyczny pod względem technicznym.

24travels.com
- spółka będąca pomysłodawcą serwisu 24italia.com, zajmuje się obsługą klientów - turystów, rezerwacją online i organizacją wyjazdów do Włoch. Pracownicy firmy zajmują się profesjonalnym doradztwem, konsultacją i sprzedażą pakietów turystycznych. Ponadto firma współpracuje z kilkuset hotelami, rezydencjami i włoskimi biurami podróży, w tym polskojęzycznymi przewodnikami na terenie Włoch, tworząc największą bazę ponad 5000 ofert wyjazdowych dostępnych na stronie internetowej. Przedstawione w bazie propozycje obejmują wyjazdy indywidualne, grupowe oraz programy dla firm tzw. incentive. W szczególności polecamy wycieczki objazdowe i imprezy specjalistyczne, w tym profesjonalne wyjazdy narciarskie. Centrum rezerwacji tworzą wysokiej klasy eksperci z dziedziny turystyki korzystający z nowoczesnych technologii i kontraktów, które gwarantują bardzo konkurencyjne oferty cenowe.

24travels.com
to organizator specjalizujący się w turystyce indywidualnej na dojazd własny, autokarowych pakietach turystycznych i lotniczych wycieczkach na całym świecie. W sezonie zimowym biuro specjalizuje się w organizacji wyjazdów narciarskich z obsługą instruktorów narciarskich, w ramach których odbywają się szkolenia narciarskie i zawody.

2txmoto.pl
- przewoźnik - wynajem autokarów, który realizuje obsługę autokarową wycieczek do Włoch.

Kalendarium serwisu

  • 20.08.2009 - powstanie serwisu 24italia.com
  • 25.08.2009 - baza ofert tworzy największy tematyczny serwis turystyczny Włoch w Polsce
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.